Публікації
13:36
6 Червня
130

Зеленський доручив уряду розглянути заборону петард і феєрверків на час воєнного стану

Публікації

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розглянути питання заборони петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів на час воєнного стану.

Про це йдеться у відповіді президента на петицію, якою пропонується заборонити використання піротехнічних виробів, а також закрити усі магазини піротехніки, цитує Громадське.

Петиція передбачає закриття всіх магазинів піротехніки, а також штраф за порушення в розмірі від 15 000 грн.

Зеленський наголосив, що феєрверки створюють дискомфорт для кожного громадянина, шкодять тваринам та природі.

«Підтримую стурбованість щодо збільшення небезпечних наслідків у зв’язку з використанням різноманітних піротехнічних виробів у повсякденному побуті та вважаю, що їх ужиток під час воєнного стану має бути чітко врегульований на законодавчому рівні, оскільки наразі виробництво, зберігання, перевезення, торгівля піротехнічними виробами не підлягають ліцензуванню, а їх продаж та використання діючим законодавством не визначено», — зазначив він.

Зеленський додав, що вирішення таких питань належить до сфери діяльності Нацполіції. Електронну петицію Зеленський направив до уряду з проханням «розглянути відповідно до вимог чинного законодавства і вжити необхідних заходів реагування».

Автор:
Теги війна