Публікації
11:49
1 Лютого

Збройні сили України за наступні 3 роки поповнять ще 100 тисяч осіб

Публікації

Впродовж наступних 3 років чисельність Збройних сил України планують збільшити на 100 тисяч осіб.

Відповідний указ «Про зміцнення обороноздатності країни та привабливості військової служби» підписав Президент України Володимир Зеленський на відкритті сьомої сесії IX скликання Верховної Ради, повідомляє Укрінформ.

«Розроблено указ Президента України про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби. Цим указом передбачено збільшення грошового забезпечення усіх військових до рівня не нижче трьох мінімальних заробітних плат. Перехід України до засад професійної армії. Розроблено систему кар’єрного росту офіцерів, а також збільшення протягом наступних трьох років чисельності ЗСУ на 100 тисяч осіб професійної армії», –  сказав Президент.

Крім того, йдеться про створення додаткових 20 бригад ЗСУ. «Цей указ – це старт переходу Україну на професійну армію. Цей указ не тому, що скоро війна, а для того, щоб скоро і надалі був мир в Україні», – наголосив очільник держави.

Він також додав, що йдеться і про розробку концепції житлового забезпечення військовослужбовців, ветеранів та членів іх сімей.