Публікації
10:30
15 Липня

Запускати дрони під час воєнного стану цивільним заборонено

Публікації

14 липня, близько 16.00, у Старому парку чоловік запускав дрона. Що на час воєнного стану заборонено, нагадуютьнагадують у патрульній поліції. 

Під час патрулювання, інспектори роти тактико-оперативного реагування виявили громадянина, який запускав у повітря безпілотний літальний апарат.

Чоловіка доставили до відділку, щоб перевірити інформацію, яку фіксував дрон. Також перевіряють, для чого він це робив і чи не йдеться про співпрацю з ворогом.

“Наголошуємо, що відповідно до вимог пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – “польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору” — під час воєнного часу не діють. Запуск БПЛА та легких літаків проводяться виключно з погодження територіального підрозділу Служби безпеки України”, — нагадують патрульні.

За порушення вказаних вимог зловмисники притягатимуть до відповідальності за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 112, ст. 113, ст. 114 ККУ.

” Всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів вважатимуть шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога!”, — зауважили у патрульній поліції.

Автор: ТМЦ. ІНФО