Публікації
10:38
26 Грудня
652

Закон про національний спротив має суттєво поліпшити нашу обороноздатність – ексміністр оборони України

Публікації

З початку 2022 року набирає чинності закон про національний спротив. За словами ексміністра оборони, голови правління Центру оборонних стратегій Андрія Загороднюка, він має суттєво поліпшити обороноздатність України.

Про це ексміністр оборони заявив  у програмі Радіо Свобода «Суботнє інтерв’ю», передає Укрінформ.

«Він має дуже серйозно її (обороноздатність – ред.) поліпшити. Якомога швидше треба розвивати територіальну оборону, доводити до тієї цільової моделі, яку ми маємо. На той час, коли вона вже буде повністю працювати, ми можемо говорити про сотні тисяч людей залучених. Дуже важко буде зрозуміти, яким чином Путін серйозно може думати про захоплення України», – сказав Андрій Загороднюк.

За його словами чимало людей хотіли б жити в країні, в якій немає безпекових проблем. Але велика кількість людей хоче допомагати країні, і вони шукають формату, в якому вони можуть брати участь.

«І тому територіальна оборона, коли вона вже буде в тій моделі, яку ми бачимо, вона надасть такі формати, надасть такі можливості. Хтось там буде кожні вихідні займатися підготовкою, хтось рідше – раз на місяць, хтось – раз у пів року, але для кожного знайдеться місце, де він буде чітко розуміти, що, якщо щось почнеться, то ось в них є телефон, ось в них є куди йти за зброєю, а отой є їхнім командиром», – зазначив Андрій Загороднюк.

Теги Україна