Публікації
11:16
31 Січня
483

Захворюваність на ковід на Тернопільщині найближчим часом може піти на спад

Публікації

За минулий тиждень на Тернопільщині зафіксували максимальні показники захворюваності на ковід від початку спостереження. За тиждень зареєстрували 8 772 випадки.

Про це розповіла завідувачка відділу епіддосліджень та профілактики інфекційних захворювань Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Світлана Маціпура.

За словами фахівчині, за попередній тиждень в середньому на добу фіксували 5 493 випадки. Тобто, відбулося зростання показника в 1,6 раза, якщо порівнювати з попереднім тижнем. Восени минулого року найвищі показники були 4 039 випадків.

Читайте також: Попри ковід, на Тернопільщині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

За 28 січня в області лабораторно підтвердили 1 477 випадків коронавірусної хвороби, 29 січня –  898, 30 січня – 1 122, з них 174 – у дітей, 34 – у медиків, 68 – в освітян. Загалом за 3 дні, що минули, на Тернопільщині від ускладнень ковіду померли 14 людей.

«З січня бачимо суттєвий ріст захворюваності, можливо, що вже наступний тиждень буде або на рівні попереднього, або піде на зниження», – пояснила ситуацію Світлана Маціпура. За її словами, в області найбільш поширений штам «Омікрон».

Відповідно до індикаторних показників Міністерства охорони здоров’я, станом на ранок 31 січня у Тернопільській області рівень епіднебезпеки становить 1 377 випадків на 100 тисяч населення. Наразі коефіцієнт виявлення рівня захворюваності перевищує встановлену межу в менш як 20%. Решта показників – у межах норми.

 

Теги COVID-19