Публікації
17:47
22 Липня

За порядком у тернопільських парках слідкуватимуть велопатрулі

Публікації

На чергування у парки обласного центру заступили велопатрулі. Вони стежитимуть за охороною громадського порядку, аби містяни могли почуватися в безпеці.

За словами заступника начальника відділу превенції Тернопільського районного управління поліції Сергія Вишовського, у літній період багато людей відпочивають на території парків. Тому перші велопатрулі запустили саме у паркових зонах, повідомляють у поліції Тернопільщини.

Щодня на велопатрулювання заступатиме шість поліцейських – три екіпажі по дві людини. Вони пройшли спеціальний відбір та оснащені всім необхідним для роботи.

«Наші завдання — це патрулювання, виявлення адміністративних правопорушень, проведення профілактичних бесід з громадянами, перевірка документів у підозрілих осіб та своєчасне прибуття на допомогу тим, хто цього потребує», — розповідає дільничний офіцер поліції Тернопільського райуправління поліції Роман Йопа.

Поліцейські патрулюватимуть на велосипедах вдень з 12 до 20 години, а в нічний час на службу заступатимуть піші наряди. Двоколісники для потреб поліції закупили за кошти місцевого бюджету.

Автор: ТМЦ. ІНФО