Публікації
10:36
4 Січня
286

З 9 січня Ізраїль відкриє кордони для іноземців

Публікації

Ізраїль з 9 січня відкриє кордони для іноземних туристів із 199 “помаранчевих” країн, якщо вони зможуть довести, що вакциновані або одужали від COVID-19.

Про це у понеділок, 3 січня, повідомило Міністерство охорони здоров’я країни, передає Суспільне з посиланням на Reuters.

Йдеться про країни “середнього ризику” зараження COVID-19, до яких, зокрема, належать Австралія, Італія та Ірландія. Міністерство також рекомендувало перенести з “червоного” до “помаранчевого” списку Південно-Африканську Республіку, Нігерію, Іспанію, Португалію, Францію та Канаду. Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Об’єднані Арабські Емірати, Ефіопія, Танзанія, Мексика, Швейцарія та Туреччина залишаються в “червоному списку” Ізраїлю з високим рівнем зараження коронавірусом, повідомило Міністерство охорони здоров’я. Відвідувачам із цих країн потрібен попередній спеціальний дозвіл від ізраїльського комітету для в’їзду.

Як повідомляє Reuters, відповідне рішення ухвалили попри прогнози уряду, що кількість нових випадків коронавірусу може збільшитися в десять разів протягом кількох днів. Швидкі темпи зараження призвели до чисельних черг із ізраїльтян на тести на COVID-19. Водночас “Омікрон” не спричинив зростання смертності в країні.

Міністр охорони здоров’я Ніцан Горовіц заявив у понеділок, 3 січня, що Ізраїль відкоригує свої критерії обов’язкового тестування і зосередиться на людях із груп високого ризику.

Теги COVID-19