Публікації
11:17
15 Квітня
6927

З 16 квітня у Тернополі можна буде придбати алкоголь

Публікації

З 16 квітня на території Тернопільської міської територіальної громади дозволили продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та вино у крамницях та кафе і ресторанах. Однак є обмеження у часі продажу.

Про це повідомляє пресслужба міськради Тернополя.

Так, у торговельній мережі придбати алкоголь можна буде з 11:00 по 17:00 год., а в закладах ресторанного господарства – до 21:00 год. з обов’язковою видачею розрахункового документа встановленого взірця.

Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді. Як пояснюють там, мотивація ухвалити таке рішення – аби уникнути продажу контрафакту, враховуючи наближення Великодніх свят та беручи до уваги рішення Ради оборони Тернопільської області від 14.04.2022.

Однак, продавати алкоголь навіть у вказані години заборонено працівникам у формі  правоохоронців, військовослужбовцям ЗСУ, тероборони, Національної гвардії України, іншим воєнізованим та особам зі зброєю відпускати алкогольні вироби заборонено.

Джерело: ternopilcity.gov.ua

Нагадаємо, вранці 14 квітня на Раді церков Тернопільської області церковнослужителі рекомендували раді оборони не дозволяти тимчасовий продаж алкоголю на свята, попри звернення людей.