Публікації
11:01
23 Травня
181

YouTube видалив понад 9000 каналів, які поширювали дезінформацію щодо війни в Україні

Публікації

YouTube видалив понад 70 тисяч відео та 9 тисяч каналів, які поширювали неправду про війну в Україні, зокрема, в яких повномасштабне вторгнення росії називалося «визвольною місією».

Про це пише The Guardian.

З початку повномасштабного вторгнення YouTube видалив канали пов’язані з міністерствами оборони та закордонних справ росії, а також були тимчасово припинені від завантаження відео через опис війни в Україні як «визвольної місії». Зокрема, був заблокований канал прокремлівського журналіста Володимира Соловйова.

«У нас є політика щодо серйозних насильницьких подій, і це стосується таких речей, як заперечення великих насильницьких подій: від Голокосту до Сенді Гука (масове вбивство у школі США – авт.). І, звісно, ​​те, що відбувається в Україні – це велика насильницька подія. І тому ми використали цю політику, щоб вжити безпрецедентних дій», – прокоментував директор із продуктів YouTube Ніл Мохан.

Він додав, що лише в Україні новини YouTube про війну набрали понад 40 мільйонів переглядів.

«Перша і, мабуть, найголовніша відповідальність — переконатися, що люди, які шукають інформацію про цю подію, можуть отримати точну, високоякісну та достовірну інформацію на YouTube», — заявив Ніл Мохан.

 

 

 

Автор: