Відео
14:06
17 Грудня
415

Які МІФИ про НАТО Росія використовує у своїй пропаганді

Відео

7 грудня президент США Джо Байден мав двогодинну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Окрім усього іншого, очільники країн обговорювали можливі санкції, що їх обіцяють Росії у випадку ескалації ситуації щодо України. Натомість Путін вкотре почав риторику, що це «саме НАТО робить небезпечні спроби щодо освоєння української території та нарощує воєнний потенціал біля кордонів РФ». Тож Росія хоче мати юридично підтверджені гарантії того, що НАТО не розширюватиметься на схід і не розміщуватиме у сусідніх з РФ країнах ударних наступальних систем.

У Росії роками демонізують НАТО, при цьому щоразу використовують одні й ті ж твердження, що не мають під собою жодного змісту і які вже давно розвінчали на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу. Які міфи ще поширюють в РФ щодо НАТО та чому це неправда, пояснюємо у відео.

Авторка: Ірина Небесна
Текст читає: Роман Комінярський
Монтаж: Віталій Фіголь
«ТМЦ.ІНФО», 17 грудня 2021 року

Матеріал підготовлено в рамках ініціативи «Мережа регіональних проєктів з протидії дезінформації» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) та менторства ресурсу «БезБрехні»