Публікації
10:07
4 Серпня
226

Як Україна готуватиметься до опалювального сезону 2022-2023

Публікації

У Кабінеті Міністрів обговорили поточну ситуацію та першочергові кроки для підготовки до опалювального сезону 2022 – 2023.

Про це йшлося під час селекторної наради з керівниками областей під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, передає Укрінформ із посиланням на Урядовий портал.

Глава уряду підкреслив, що підготовка до опалювального сезону розпочалася ще навесні. Вже другий місяць працює штаб із підготовки до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану.

За словами Шмигаля, підготовка включає чотири ключові аспекти. Перше — запаси газу. Друге — достатня кількість запасів вугілля. Третє — готовність енергогенеруючих підприємств інфраструктури. І четверте — підготовка до реагування на екстрені ситуації.

Він додав, що в Україні та в Європі усі розуміють, що росія буде продовжувати енергетичну війну, використовуючи газ як гібридну зброю, а тому готуються до будь-яких сценаріїв проходження опалювального сезону.

За інформацією Міненерго, на сьогодні на складах ТЕС і ТЕЦ уже забезпечено 1,83 млн тонн вугілля від запланованих 2,5 млн тонн. Також у сховищах зберігається понад 12 млрд кубів газу.