Публікації
16:00
20 Липня

Як сім’я із чотирма дітьми з Харківщини знайшли прихисток на Чортківщині

Публікації

Олександра Степанова разом із чоловіком та чотирма дітьми вже вдруге змушена втікати від війни. У 2014 сім’я переїхала із Донеччини на Харківщину, а тепер знову шукають прихисток вже у Чортківській громаді.

Історію сім’ї опублікувала Чортківська міська рада.

Вже на Чортківщині сім’я взялася за господарку, зокрема, купили корову та вже мають замовлення на молоко. Олександра каже, що тяга до господарства у неї від дідуся з бабусею, котрі колись мали обійстя із 23 коровами та іншою живністю.

«‎Я згадала своє дитинство, як ми поралися і ніколи я голодна не була. Таке саме я можу дати своїм дітям. Тому, ми вирішили, що треба щось таке, чим можна займатися вдома. Якщо не буде роботи і виплат, то як виживати. Ми вирішили взяти крову», – поділилась жінка‎.

Аби мати заробіток, щоранку Олександра видоює корову й везе автобусом замовникам до Чорткова молоко.

«‎Хтось приїжджає до нас додому забирає молоко, комусь везу на автостанцію. Є люди, які не можуть далеко ходити на ринок, тому ми їм розвозимо», – розповіла вона‎.

Олександра розповіла, що їм пропонували жити у гуртожитку медичного коледжу, та вони відмовилися, бо без діла сидіти важко, та і дітям радість, бо поруч ліс, садок та природа.

«‎Ми тут (на Чортківщині – авт.) вже півтора місяці в нас все добре і назад вже не хочеться. Якщо у нас буде змога купити будинок – ми залишимось. Там (на Харківщині – авт.) ми сиділи в квартирі, нічого не бачиш, бо постійно школа та робота. Тут по-іншому все. У дітей природа, люди відпочивають», – поділилась Олександра‎ .