Публікації
10:38
7 Червня
237

Як посилили захист та оборону Тернополя з 24 лютого: пояснення міськради

Публікації

Від початку повномасштабного вторгнення, з 24 лютого, у Тернополі продовжують посилювати захист та оборону міста.

Про це повідомляють у міськраді.

Що вже зробили?

Наприкінці березня Тернопіль отримав п’ять терміналів супутникового інтернету Starlink американської компанії SpaceX Ілона Маска. Це обладнання, завдяки якому можна ефективно працювати та забезпечити роботу критичної інфраструктури міста у випадку перебоїв з Інтернетом.

Для мешканців громади розробили пам’ятку про те, як діяти в умовах радіаційної та хімічної небезпеки. Серед головного – виділено ознаки отруєння аміаком та хлором, захист щитовидної залози під час радіаційної небезпеки, а також покрокова інструкція першої допомоги. Переглянути пам’ятку можна тут.

В усіх укриттях закладів освіти міста забезпечено інтернет-зв’язок (WI-FI). В найбільших з них встановлено генератори, які призначені для забезпечення резервного електроживлення у випадку відключення електропостачання у захисних спорудах цивільного захисту в місті

До Тернополя з Німеччини передали кілька колонок-качалок води, першу з яких уже встановили працівники КП «Тернопільводоканал» на вул. Данила Нечая.

Загалом у Тернополі діє близько 40 колонок-качалок, звідки мешканці міста можуть набирати воду для власних потреб, а також у разі планових промивань водопровідних мереж чи ремонтних робіт.

Автор:
Теги війна