Відео
01:33
20 Квітня

Виставка художника Юрія Чумака на Східному масиві

Відео

Виставка художника Юрія Васильовича Чумака відкрилась у бібліотеці для дорослих номер чотири. Експозицію із двадцяти шести картин художник доповнив графічними роботами. На Східному масиві свої роботи виставляє вперше.

Юрій Чумак, художник:

“Я вибирав такі картини, які представляли мене в якійсь мірі тобто різножанрові, тому що я працюю в любому жанрі, від пейзажу до жанрових картин, натюрморти, портрети.”

Свої роботи художник завжди створює ретельно вивчаючи історичні документи. Його картини користуються популярністтю та поповнюють колекції далеко за межами України.

Юрій Чумак, художник:

“Мої картини є в Бразилії, в Японії, в Австралії декілька картин є. Ну, а так в Європі, тут є достатньо, в Польщі багато і в Канаді, і в Америці також.”

Юрій Васильович частий гість бібліотеки. Її фонди в останні роки значно збільшились за рахунок нових поступлень книг саме по історії України, присвячених вивченню та збереженню традицій. Реалізується мета працівників установи створити тут справжній український етно-центр, також і завдяки зустрічам з неординарними талановитими тернополянами.

Наталія Бертух, бібліотекар читального залу:

“Юрій Васильович мешкає на Східному масиві міста Тернополя, і ми попросили його, щоб він для громади нашого району зробив виставку.”

На зустрічі були присутні студенти тернопільських коледжів та вузів, працівники музеїв, поціновувачі таланту Юрія Васильовича Чумака. Привітали художника і студенти музичного училища.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Тетяна Шабанова
Відеомонтаж – Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО» 20 квітня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.