Публікації
11:43
14 Вересня
575

Викрито факти можливого привласнення бюджетних коштів

Публікації

Фото: pixabay.com

У сфері будівництва доріг  підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного Управління ДФС у Тернопільській області спільно з обласним управлінням СБУ встановлено факти вірогідного привласнення бюджетних коштів.

Як зазначено на сайті auto.24tv.ua, за результатами проведеного аналізу встановлено, що дії посадових осіб одного з державних підприємств області, ймовірно в злочинній змові з службовими особами приватних підприємств-постачальників, під час проведення закупівлі товарів та послуг можуть свідчити про розтрату державних коштів та умисне ухилення від сплати ПДВ шляхом складання завідомо неправдивих офіційних документів.

Це відобразилось у закупівлі матеріалів від підприємств, у яких встановлено невідповідність придбаних та реалізованих товарів, а також закупівлі товарів за завищеними цінами.

Отримані кошти за начебто поставлені на адресу державного підприємства товари та послуги, могли бути легалізовані підприємством-субпідрядником через свого засновника та директора шляхом придбання фізичною особою рухомого майна (спецтехніки) та подальшого надання спецтехніки в оренду цьому ж субпідряднику, а також ймовірно шляхом незаконного переведення безготівкових коштів в готівку та її подальшого зняття з банківських рахунків підприємств з ознаками фіктивності по ланцюгу придбання. Можлива сума збитків, нанесених державі такими діями, складає 6,1 млн гривень, – як зазначено на веб-сайті auto.24tv.ua.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Здійснюється кримінальне провадження,- зазначає auto.24tv.ua.