Жеребкування партій в ЦВК

     Вчора Центральна виборча комісія на своєму засіданні провела жеребкування щодо  визначення порядку розміщення політичних партій у бюлетені. У жеребкуванні взяла участь 21 зареєстрована партія.

     На брифінгу ЦВК заступник голови Євгеній Радченко радив партіям не рекламувати поки свої номери, адже може бути проведене пережеребкування. Це станеться у випадку, якщо відповідно до судових рішень буде повторний розгляд про реєстрацію двох партій.

     Нагадаємо, що зараз у судах перебуває 32 позови, з них 2 щодо відмови в реєстрації політичним силам Комуністична партія України та «Рух новин сил Міхеїла Саакашвілі».

     Слід зазначити, що на цьому ж засіданні голова ЦВК Тетяна Сліпачук відмітила, що зобов’язати судом зареєструвати кандидата чи партію неможливо. Судовим рішенням можна лише зобов’язати ЦВК повторно розглянути питання реєстрації.

     Отже, 21 липня в бюлетені партії будуть розміщені в такому порядку:

 1. “Опозиційний блок”
 2. “Сила і честь”
 3. ВО “Батьківщина”
 4. “Патріот”
 5. “Сила людей”
 6. “Опозиційна платформа – За життя”
 7. “Партія зелених України”
 8. ВО “Факел”
 9. об’єднання “Самопоміч”
 10. “Європейська солідарність”
 11. “Українська стратегія Гройсмана”
 12. “Громадянська позиція”
 13. “Соціальна справедливість”
 14. “Слуга народу”
 15. “Сила права”
 16. “Радикальна партія”
 17. “Партія Шарія”
 18. “Голос”
 19. “Незалежність”
 20. “Аграрна партія”
 21. ВО “Свобода”

 

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.