Виборчий день на Тернопільщині добігає кінця

     О 18 год. на заключній пресконференції підбили підсумки дня голосування в Тернопільській області.

     Начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол навів статистику перебігу дня голосування. Отже, в цей день на 18 годину було отримано 26 звернень з приводу порушень. 2 випадки – несвоєчасне відкриття виборчої дільниці, ще 2 – непорозуміння з членами ДВК, 9 випадків було з порушеннями агітації, 1 випадок з відсутністю виборця в списках, 1 – відсутність кандидата в виборчих списках, 1 – попередження про протиправні дії, 1 – пожежа в підвальному приміщенні на дільниці.

     Також було декілька випадків видачі бюлетеня без пред’явлення паспорта, скарга на неправомірні дії поліцейського, а також дрібне хуліганство.

     Ці випадки фіксувалися в Бережанах, Борщові,  Бучачі, Збаражі, Зборові, Гусятині, Козові, Кременці, Підволочиську, Чорткові, Теребовлі і Тернополі.

     Також в Бережанах було зафіксовано порушення і складено протокол щодо неправдивої інформації про підкуп виборців.

     Тетяна Семусь з Комітету виборців України відзначила надзвичайно малу явку виборців, що вона, до речі, й передбачала. Також вона відзначила, що в кабінках для голосування настільки чомусь була тонка шторна тканина, що можна було побачити результат волевиявлення  – за кого виборець ставить галочку…

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.