В ЦВК затвердили форму і тексти бюлетенів для дочасних парламентських виборів

    26 червня на засіданні Центральної виборчої комісії було затверджено форму і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у 199 одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.  Також Комісія затвердила форму і текст бюлетенів для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

    Отже, залежно від кількості кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в ОВО, виборчі бюлетені виготовляються за різними розмірами. А саме:

до 6 кандидатів – розміром 200 х 200 мм;
до 11 кандидатів – розміром 200 х 300 мм;
до 18 кандидатів – розміром 200 х 400 мм;
до 33 кандидатів – розміром 200 х 600 мм;
до 50 кандидатів – розміром 200 х 800 мм.

    У бюлетені для голосування в ОВО зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена та по батькові (за наявності) зареєстрованих у відповідному окрузі кандидатів у народні депутати. Якщо буде повний збіг прізвищ, власних імен та по батькові кандидатів, зареєстрованих у відповідному одномандатному виборчому окрузі, відомості щодо них розміщуються у порядку зростання дат народження відповідних кандидатів.

    Тексти виборчих бюлетенів для голосування в ОВО друкуються лише з одного боку державною мовою на одному аркуші пісочного кольору з двотоновим водяним знаком.

    Текст виборчого бюлетеня для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі теж друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 600 мм блакитно-сірого кольору з двотоновим водяним знаком.

 

 

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.