В ЦВК утворили 199 ОВК і призначили голів цих ОВК для позачергових виборів

31 травня Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій у максимальному складі 18 осіб.

Розглянувши відповідні подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання, а також політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014  року, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Комісією 30 травня 2019 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу ОВК є відхиленими, ЦВК утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

З урахуванням обов’язкового включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій та із застосуванням механізму жеребкування усього до складу зазначених комісій включається 3 582 особи.

Що стосується Тернопільської області, то головою ОВК № 163 (Тернопіль) призначений Гумен Олег Євгенович.

Головою ОВК № 164 (центр — місто Збараж, межі: місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району) призначений Загородний Віктор Миколайович.

Головою ОВК № 165 (центр — місто Зборів, межі: місто Бережани, частина міста Тернополя,  Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району) призначена Бугайова Ніна Володимирівна.

Головою ОВК № 166 (центр — місто Теребовля, межі: Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони) призначена Гарматіна Марія Григорівна.

Головою ОВК № 167 (центр — місто Чортків, межі: місто Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони) призначений Балух Любомир Іванович.

Відповідно до ч.4 ст. 33 Закону України “Про вибори народних депутатів України” перше засідання виборчої комісії скликається її головою не пізніше як на третій день після дня її утворення. Тобто до понеділка новоутворені ОВК мають провести перші засідання.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.