В ЦВК продовжують реєструвати мажоритарників, а також спостерігачів за виборами

Вчора, 11 червня, Центральна виборча комісія провела чергове засідання, де прийняла низку рішень.

Зокрема, на цьому засіданні зареєстрували 23 мажоритарників, тобто, кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування.

Отже, станом на 12 червня вже зареєстровано 118 кандидатів у народні депутати, у тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 111, висунутих політичними партіями – 7.

Також на засіданні ЦВК зареєстрували довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, що зареєстровані  в одномандатних виборчих округах.

Але Комісія відмовила в реєстрації 3 кандидатів у народні депутати України: Дубинського М.М., висунутого на позачергових виборах народних депутатів України в порядку самовисування в ОВО № 93, Кононенка А.Е. – в ОВО № 94, Семенчева І.І. – в ОВО № 183, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених у частині другій статті 55 виборчого закону.

Окрім того, Центральна виборча комісія зареєструвала 13 офіційних спостерігачів від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, які спостерігатимуть за голосуванням на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

На сьогодні Комісією зареєстровано 24 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.