ЦВК cтворила 102 закордонні виборчі комісії

     ЦВК за  поданням Міністерства закордонних справ та політичних партій “Самопоміч”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Свобода”, “Голос” та “Громадянська позиція” утворила закордонні виборчі комісії на виборах народних депутатів, що відбудуться вже за два тижні – 21 липня.

     “Комісія утворила 102 дільничні виборчі комісії закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України”, – зазначають в Центрвиборчкомі.

     Водночас, у Центральній виборчій комісії заявили, що не будуть створювати спеціальні виборчі дільниці на території військових частин в межах Донецької, Луганської та Львівської областей на позачергових парламентських виборах.

     «На цих виборах, на відміну від виборів президента України, не створювалися спеціальні ділянки для голосування військових на лінії розмежування», — заявив член ЦВК Леонтій Шипілов.

     За словами Шипілова, під час президентських виборів ця можливість була надана — за поданням Міністерства оборони була створена система спеціальних ділянок по лінії фронту. А на парламентських виборах такої можливості законом не передбачено.

     Отже, якщо ви бажаєте ознайомитися з місцезнаходженням якоїсь конкретної дільниці, то це можна зробити на сайті Державного реєстру виборців. Тут є виборчі дільниці на постійній основі у межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя:

-у розрізі округів

-у розрізі адміністративно-територіальних одиниць

Закордонні виборчі дільниці

 

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.