Степан Барна презентував мобільний додаток

       Кандидат в депутати Степан Барна, який йде по одномандатному виборчому округу № 163, куди входить безпосередньо місто Тернопіль, вчора презентував смарт-додаток. Мета цього додатку – бути на контакті з людьми, вести оперативну комунікацію і реагувати на запити людей.

       В додатку будуть розділи з Програмою кандидата, його біографією, буде висвітлюватись його діяльність. Також буде розділ з опитуванням – як люди ставляться до того чи іншого законопроекту або проблемного питання.

       Для кожного бажаючого буде можливість запропонувати якусь ідею для її втілення. Це можуть бути місцеві, локальні впровадження і новації, а також пропозиції  всеукраїнського рівня. Можна буде прикріпити якесь фото або файл. Відповідь користувач отримає у формі push-повідомлення, смс або на свою електронну пошту.

      Важливою складовою додатку є також CRM-платформа, яка дозволяє узагальнювати та аналізувати звернення та пропозиції. Зараз є доступною версія додатку в смартфонах на базі системи Андроїд. В перспективі будуть думати і про закладку для Айфону. Також слід сказати, що цей додаток синхронізований з такими мережами, як Ютуб, Телеграм, Інстаграм і Фейсбук.

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.