Поліція відзвітувала про підготовку до виборів

     Національна поліція в Тернопільській області прозвітувала сьогодні про підготовку до дочасних парламентських виборів, які відбудуться в Україні 21 липні 2019 року.

     Керівник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол відзначив, що поліція на президентських виборах, весною цього року, отримала хороший досвід. Адже ті два тури виборчої кампанії дали змогу побачити, які є недоліки в роботі поліції. Тому тепер в їхній роботі все буде більш ефективно.

     Отже, за словами Олександра Богомола, в день виборів до Верховної Ради на всіх п’ятьох виборчих округах області будуть задіяні групи вибухо-техніків, слідчих оперативників, резерву Спецназу. І також, у випадку заворушень, будуть залучати Національну гвардію.

     На період виборів в області буде знаходитися 120 поліцейських з Києва і 50 курсантів. Вони перебуватимуть на округах декілька днів до виборів і після. А в день виборів поліція буде нести службу цілодобово.

     Вже сьогодні працівниками поліції налагоджуються контакти з представниками від кожної партії, з кожним мажоритарником, що будуть балотуватися в нашій області.

     «Щодо порушень, то на сьогодні в поліції Тернопільської області зафіксовано 36 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Всі вони є адміністративного характеру, пов’язані з недотриманням правил зовнішньої реклами», – повідомив начальник Національної поліції області.

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.