Місце голосування змінили майже 15 тисяч виборців

Позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня. Для тих, хто не зможе проголосувати за місцем проживання, можна проголосувати в іншому місці. Як ми знаємо, зробити це можна за спрощеною системою.

Центральна виборча комісія України спростила процедуру тимчасової зміни місця голосування. Тепер процедура не передбачає подачу документів (копій документів), що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Для цього потрібні тільки паспорт і заява.

До 15 липня включно потрібно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів, пред’явити документ, який підтверджує громадянство України і подати заяву про тимчасову зміну місця голосування. 

 

Адреси відділів по Тернопільській області можна знайти тут –

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_organ_ved&pid100=61&prejim=3

 

Станом на 23 червня кількість виборців, які скористались тимчасовою зміною місця голосування, становить 14 833. Це дані з офіційного сайту Державного реєстру виборців.

Найбільше людей із різних регіонів зареєструвалось у Києві, Харківській, Київській та Донецькій областях. Детальніше можна оглянути в таблиці.

 

 

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.