Дії поліції при отриманні повідомлень про замінування дільниць…

          МВС змінило алгоритм реагування на повідомлення про замінування виборчих дільниць у день виборів. Тепер в такому випадку рішення про евакуацію людей прийматиме безпосередній керівник поліції на місці. Наказ зі змінами вже передано всім керівникам поліції.

          «Ми розуміємо, що у день голосування є ризик отримати велику кількість повідомлень про замінування виборчих дільниць, – заявив сьогодні під час наради в МВС перший заступник міністра Сергій Яровий. – Після відповідної перевірки такі повідомлення виявляються хибними, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу голоcування у день виборів, наказом міністра внутрішніх справ було змінено алгоритм реагування на повідомлення про замінування».

          Директор Департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась пояснив механізм перевірки повідомлення про замінування дільниці: «У випадку отримання повідомлення на місце будуть направлені наряди та повідомлено керівництво. Негайно буде сформовано відповідний підрозділ кіберполіції, карного розшуку, кримінальної поліції, вибухотехнічний підрозділ, який оперативно перевіряє інформацію і в сукупності з інформацією оперативного чергового передає керівнику поліції на місці. Який і визначається, з формами і видами реагування, зокрема, приймає рішення про зупинення діяльності тимчасово відповідного підприємства та організацію евакуації людей».

 

 

Журналіст: Галина Жук

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.