Публікації
13:04
17 Травня
1225

Встановили ще одного російського солдата, якого підозрюють у зґвалтуваннях на Київщині

Публікації

20-річного Булата Фассахова підозрюють у зґвалтуваннях жінок на Київщині.

Про кілька фактів за його участі розповіла Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова. Це вже другий викритий російський ґвалтівник.

Венедіктова називає ім’я – Булат Фассахов – 20-річний  радіотелефоніст гаубичного артилерійського дивізіону 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф. Київська обласна прокуратура спільно з СБУ викрили і повідомили його про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

«Нами зібрано достатньо доказів того, що у березні 2022 року він разом і співслужбовцем увірвались до приватного будинку в селі Броварського району. Він наказав спільнику закрити всіх мешканців будинку в підвалі, крім однієї жінки. Залякуючи жертву зброєю та розправою над сім’єю, він її зґвалтував. Вже за кілька днів воєнний злочин повторився. Цей же військовослужбовець зс рф разом із ще трьома зайшли вже до іншого будинку. Сім’ю вивели на вулицю, залишивши одну жінку, яку по черзі зґвалтували, погрожуючи вбивством», – розповідає Ірина Венедіктова.

Нагадаємо, на початку травня у Генпрокуратурі повідомили про першого встановленого підозрюваного у звірствах в Бучі.

Встановлення решти причетних до цих звірств триває. Якщо ви впізнали підозрюваного чи маєте інформацію про причетність цього військовослужбовця зс рф до інших воєнних злочинів або щодо його спільників – сповіщайте на наш єдиний доказовий хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.

Автор:
Теги війна