Публікації
17:59
2 Травня
1061

Встановили першого підозрюваного у звірствах в Бучі – Венедіктова

Публікації

Правоохоронці встановили першого підозрюваного у вбивствах в Бучі – командира підрозділу нацгвардії рф Сергія Колоцея.

Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

«Це фото стало одним із символів звірств у Бучі – тіла розстріляних цивільних зі зв’язаними за спиною руками на вулиці Яблунській. На світлині троє жертв, четвертий вбитий в кадр не потрапив. У трьох вогнепальні поранення голови, у четвертого чоловіка прострілені внутрнішні органи та скелет. Всі вони стали жертвами окупантів. На іншому фото – командир підрозділу Управління федеральної служби військ нацгвардії рф Ульяновської області. На білоруському поштовому відділенні з колегами-військовослужбовцями відправляє намародерене по домівках наших співвітчизників. Його «подарунок» з України в Ульяновськ – капот автомобільного багажника», – пише Венедіктова.

За її словами, прокурори Бучі та поліцейські встановили, що саме цей військовослужбовець вбив 18 березня чотирьох беззбройних чоловіків у Бучі. 29 березня він же катував, примушуючи зізнатися у підривній діяльності проти російської армії ще одного цивільного. Він забрав проукраїнськи налаштованого місцевого мешканця «на підвал», де бив його руками, прикладом автомата та гардою ножа. Чоловіка вивозили на місце страти, де імітуючи розправу стріляли біля його вуха. Окремим збоченим видом знущання і залякування потерпілого було примушування його нюхати мертву людину.

«На підставі зібраних доказів, показань потерпілого та портретної експертизи, прокурори Бучанської окружної прокуратури повідомили росгвардійцю про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням та інших порушеннях законів та звичаїв війни, поєднаних з умисними вбивствами (ч.1,2 ст. 438 КК України). Зараз ми перевіряємо його на причетність також до інших вбивств у Бучі», – коментує ситуація генеральна прокурорка.

Якщо ви впізнаєте цього російського віцськовослужбовця і маєте свідчення про його причетність до інших звірств, надсилайте докази на наш єдиний хаб
або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75; Бучанської окружної прокуратури: 063-530-69-06.

 

Теги війна
Автор: