Публікації
10:10
7 Березня
312

Всі оборонні підприємства України знаходяться під загрозою через ворожі обстріли

Публікації

Голова правління центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк повідомляє, що всі оборонні підприємства України перебувають під загрозою через спроби окупантів знищити оборонну здатність держави. Водночас, такі підприємства розуміють свої ризики та мають план для захисту.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Рада», передає Суспільне.

«Ми розуміємо, що окупанти намагаються зруйнувати нашу спроможність оборонятися. Тому всі ОПК є в ризикованій зоні», — зазначив він.

За словами експерта, «Укроборонпром» має план для захисту оборонних підприємств країни.

«В них є плани щодо кожного підприємства. Вони розуміють ризики, тому я думаю, що вони вже все прорахували наскільки це можливо» , — повідомив Андрій Загороднюк.

На його думку, Росія продовжуватиме наступ попри те, що має чималі втрати.

«Якщо у нас ті втрати, які анонсують Міністерство оборони, це +11 тисяч вже. Це означає, що є ще досить велика кількість поранених. Ми точно знаємо з повідомлень, що велика кількість поранених вони знаходяться у шпиталях, які знаходяться в Україні. В тому числі також на території окупованого Криму, Білорусі. Більше 30 тисяч. Тобто, ми говоримо про 40-45 тисяч осіб, які зазнали втрат. І на цю кількість зменшилася і спроможність», — зазначив він.

За його словами, з огляду на це РФ проводить призови резервістів.

Андрій Загороднюк також підкреслив, що основним питанням для України сьогодні залишається запровадження безполітної зони.