Публікації
11:02
6 Червня
201

Військовий з Тернопільщини представив фільм на міжнародному кінофестивалі

Публікації

Військовослужбовець з Тернопільщини Ярослав Гавянець представив фільм «Синдром Гамлета» на Міжнародному Краківському кінофестивалі. Стрічка отримала перше місце.

Про це повідомляє Суспільне.

«Дивом вдалося вирватися на кілька днів за кордон та представляти на Міжнародному Краківському кінофестивалі фільм про молоде українське покоління в умовах війни. Виступив перед провідними Європейськими кінематографістами з проханням говорити про війну та необхідність допомагати Україні до повного розгрому росії», – розповів Ярослав Гавянець.

Стрічку польської режисерки Ельвіри Невія та Пйотра Росоловського, одним із героїв якої є військовослужбовець з Тернопільщини, творці закінчили незадовго до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

У фільмі розповідається про групу молодих людей, що готують виставу, “в якій Шекспір говоритиме мовою власних сумнівів, страхів і мрій”.

Це пов’язане з різним досвідом “покоління Майдану”. Одні люди переживають травми після повернення з війни на Донбасі, інші стикаються з питаннями, що насправді є в українській боротьбі та як має змінитися їхня країна.

Ярослав Гавянець  з позивним «Маестро» боронив Донецький аеропорт останні 10 днів перед його падінням і 2 тижні пробув в полоні бойовиків. Він поїхав на війну в 2014, тоді йому був 21 рік. Нагороджений орденами «За мужність» та «За оборону Донецького аеропорту».

 

 

Автор: