Зрізати чи не зрізати: на вулиці Галицькій люди не можуть поділити вербу

Що робити із вербою у дворі, вже не один рік не можуть порозумітися мешканці будинку на вулиці Галицькій, 35. Частина людей хоче зберегти дерево, інші просять зрізати.

У квітні працівники ЖЕКу провели планове омолодження дерева. Люди кажуть, що робітники навіть почали його зрізати, проте через поломку пилки стовбур не дорізали і залишили все як є. Тепер люди бояться, що дерево може впасти.

Ганна, мешканка будинку

Проте, найбільше верба дошкуляє пані Ользі. Пишні гілки дерева заступають помешкання жінки, яка живе на першому поверсі, від сонячного світла. Через це у квартирі пані Ольги нині – сиро та холодно.

Ольга, мешканка будинку

Жінка просить зрізати вербу, адже сирість у квартирі не сприяє лікуванню чоловіка.

Ольга, мешканка будинку

Увійти у ситуацію родини пані Ольги просять і її сусіди.

Ліда, мешканка будинку

Ганна, мешканка будинку

Головний інженер ЖЕКу, який обслуговує даний будинок, каже, що зрізати здорове дерево вони не мають права, адже міська рада дала дозвіл на обрізання гілок, але не зрізання всієї верби.

Володимир Байгер, головний інженер ПП «ТернопільКомСервіс»

Володимир Байгер також запевняє, що дерево не несе небезпеки для людей, проте, якщо буде відповідне рішення, то його зріжуть.

Володимир Байгер, головний інженер ПП «ТернопільКомСервіс»

Команда Тернопільського медіацентру продовжить слідкувати за цією ситуацією та проінформує, яке рішення прийме Управління житлово-комунального господарства.

Читайте також: Підвал на вулиці Тарнавського, 1 залило фекаліями: люди і ЖЕК не можуть порозумітися

Репортер – Світлана Величко
Камера, монтаж – Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО», 27 травня 2019 р.

Теги: