У Тернополі невакцинованих дітей переведуть на альтернативні форми навчання

Навчальним закладам Тернопільщини рекомендовано не допускати до навчання дітей, що не вакциновані відповідно до чинного календаря щеплень. Таке рішення прийняли у зв’язку з високим рівнем поширення захворюваності на кір в області.

Які документи мають пред’явити батьки перед початком навчального року, розповіла головний інспектор управління освіти і науки міської ради.

Ірина Маланчук, головний інспектор шкіл відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Управління освіти і науки ТМР

Відзначимо, що не всі діти можуть проходити вакцинацію. Але якщо лікарі підтвердять, що вони можуть відвідувати дошкільний навчальний заклад чи загальну середню школу, то відмовляти у прийомі не будуть.

Ірина Антонюк, головний інспектор з дошкільної освіти відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Управління освіти і науки ТМР

Якщо ж батьки відмовляються проводити щеплення дитині, то їй будуть запропоновані інші форми навчання.

Ірина Маланчук, головний інспектор шкіл відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Управління освіти і науки ТМР

Зараз, у теплу пору року, рівень захворюваності на кір дещо спав, проте саме на початок нового навчального року – у вересні, медики очікують нового піку захворюваності. Тому, рішення не допускати до навчання невакцинованих дітей вважають абсолютно доцільним. А батькам радять не зволікати і подбати про здоров’я своїх чад.

Володимир Паничев, заступник директора з дослідження біологічних факторів ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Відзначимо, що загальне число хворих на кір у Тернопільській області становить близько 5 тисяч.

Читайте також: Тернополяни можуть інфікуватися небезпечною хворобою

Репортер – Світлана Величко
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Віталій Фіголь
«ТМЦ.ІНФО», 5 червня 2019 р.

Теги: