“Серце мами Гонгадзе” – розповідь про те, що завжди актуально

“Серце мами Гонгадзе”-документальний фільм про незабутнього героя України Григорія Гонгадзе,де в головних ролях його мати- Леся.
14 травня у Тернопільському прес клубі відбулась зустріч із кінорежисером В’ячеславом Бігуном. За його словами ідея створення цієї стрічки- розповісти про унікальну особистість пані Лесю і про її переживання та думки на рахунок смерті сина. Режисер зазначив, що познайомився з Лесею Гонгадзе у 2008 році, коли працював юридичним журналістом, тоді писав матеріали у справі Гонгадзе.

В’ячеслав Бігун, режисер фільму “Серце мами Гонгадзе”
“Показати, які були підходи хлопців до дівчат в той час, як вони реагували на іноземців, як доля може змінитись після зустрічі іноземця. Пані Леся не послухала батьків і що сталось у зв’язку з цим, такі доленосні речі, які відбуваються з жінками. Коли людина дивиться цей фільм вона можливо щось знайде для себе.

З нагоди Дня матері у Тернопільських навчальних закладах та у Сінема Сіті у Подолянах відбудеться показ кіносповіді пані Лесі “Серце мами Гонгадзе”.

В’ячеслав Бігун, режисер фільму “Серце мами Гонгадзе”
“Це не була щоденна робота, ви, побачите небагато кадрів, в основному, де домінує Леся, це була більше монтажна робота, ось це все скласти разом. Чисто з точки зору функціонування, наприклад спочатку було дуже багато приватних, потім все менше і менше і оплачувати рахунки за монтаж було складно. За цей час, щоб закінчити фільм я вже сам закінчив кіношколу. Дуже немало зробив сам, своїми руками”

Репортер – Ірина Ковальчик
Відеомонтаж,камера – Віталій
«ТМЦ.ІНФО», 14 травня 2018 рік.
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.