На Тернопільщині на заводах з японсько німецькими інвестиціями заробляють у місяць від 6000 грн і більше

Друга та третя філії товариства з німецько-японськими інвестиціями ТОВ «СЕ Борднетце –Україна» працюють на Тернопільщині – з 2008 року у селі Байківці, а з 2016 – у Чорткові. Основна продукція – виробництво електричного та електронного устаткування для автомобілів Volkswagen AG, Audi та Porsche. В Чорткові виробничі площі розмістили у приміщеннях заводу колишнього ВАТ «Агромаш».

Олег Білобровка – директор Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце –Україна»:

Коли ми починали цей завод, ми перевезли частину виробничих потужностей з Тернополя з метою, щоби люди вчилися і розвивали свої виробничі навики. зараз ми робимо близько 1100 – 1200 комплектів для проводки машин в тиждень, буде 3000 комплектів в тиждень, буде зростати виробництво.

Наразі на підприємстві працює більше 1000 осіб, в перспективі планується збільшити кількість робочих місць до 2500 осіб. Система преміювання ефективно стимулює працівників заводу – до тарифної ставки додають премії за присутність, за вечірні, нічні, недільні години, за чистоту, за продуктивність, за якість тощо – усе додається і складає заробітну платню, яку отримує працівник.

Ірина – в’язальниця Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце –Україна»:

Майже на всіх конвеєрах ми працюємо ми просто скручуємо такі жмути, запихаємо сюди, туди і скручуємо їх. зарплата, я цей місяць получила 6400 грн, якщо гарне замовлення можна і більше заробити, додатково кожного дня від 130 до 150 грн. робота мені подобається, це така рухлива робота, енергійна робота, я тут почуваюся молодою.

Підприємство активно долучається до роботи з новими клієнтами.

Олег Білобровка – директор Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце –Україна»:

Україна вперше працює з таким клієнтом, як Porsche, частина цього продукту робиться тут в Чорткові, модуля і частина для в’язки Porsche J1.

Загалом у розвиток Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце –Україна» вкладено 12 мільйонів євро інвестицій. Підприємство планує відкривати нові виробничі площі. У травні тут побував з робочим візитом прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Віталій Цицура
Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 20 вересня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.