На презентації журналу «Kids Boss» співала зірка серіалу «Школа»

На презентацію нового номеру дитячого глянцевого журналу «Kids Boss»  запросили зоряну гостю Анну Трінчер,  актрису серіалу «Школа», фіналістку проекту “Голос країни”.

Презентація чергового номеру дитячого глянцю Тернополя – це завжди багато юних гостей. Саме для них і працює сімейний колектив видавців разом з партнерами видання, розказала Ірина Клименко, арт директор дитячого журналу «Kids Boss».

На світський події були розіграні подарункі, як для дітей, так і для дорослих. Особливу увагу організатори приділили хлопцю з великими планами на майбутнє Сергію Ткачику. Хлопець мріє стати параолімпійцем, щодня займається плаванням, тренується, щоби підкорити найвищу гору України.

Фото Сергія на Говерлі колись прикрасить сторінки журналу, а ось Андрій Стефанчук та Яна Вівчарик не просто позують, а працюють моделями, їх світлини у одязі торгової марки «Наталі-мода» можна побачити у кожному номері журналу «Kids Boss».

 

Журналісти видання на чолі з головним редактором Юрієм Вітяком, намагаються тримати руку на пульсі та писати про цікавих, наполегливих, успішних людей.

Головна гостя вечора Анна Трінчер подарувала незабутні хвилини щирого спілкування усім присутнім.

Школярі почули відповіді на свої запитання.

Усі гості події мали можливість зробити світлину зі своїм кумиром.

Репортер – Олена Мудра
Камера, відеомонтаж- Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО» 12травня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.