Кращі стоматологи України та світу зібралися на Тернопільщині

Понад 100 кращих лікарів-стоматологів з України та з-за кордону знову зібралися на Тернопільщині. Науково-практичну конференцію «Ternopil Dental Summit» вже вдруге організував Тернопільський медуніверситет. Впродовж двох днів студенти, лікарі-інтерни та практикуючі медики ділилися досвідом та новими здобутками у галузі стоматології.

Михайло Корда, ректор Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського

Цього року на конференцію вперше приїхав ректор Ташкенського університету. Розповідає, що подібні заходи дозволяють спільно вирішувати проблеми у медичній галузі.

Різаєв Жасур, ректор Ташкенського державного стоматологічного інституту, професор, доктор медичних наук

На учасників конференції чекали цікаві доповіді. Не оминули також і проблемні питання у сфері стоматології .

Юлія Коробейнікова, кандидат медичних наук, асистент кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології, «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава, лікар-стоматолог-рентгенолог

Василь Рибак, головний стоматолог Київщини, Президент Всеукраїнської асоціації щелепно-лицевих хірургів

Як кажуть учасники, такі конференції цінні не тільки обміном досвідом, а й можливістю поспілкуватись та отримати нові знайомства.

Оксана Клітинська, доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедр стоматології дитячого віку Ужгородського національного університету

Один із співорганізаторів конференції розповідає, що подібних заходів у галузі стоматології не відбувається в жодному місті України.

Петро Гасюк, співголова оргкомітету конференції доктор медичних наук, професор ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського

Високий рівень заходу оцінили і гості з інших міст України.

Давид Аветіков, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії «Українська стоматологічна медична академія», м. Полтава

Юрій Бунь, кандидат медичних наук, доцент, президент Спілки стоматологів України

В рамках заходу відбулися декілька майстер-класів від партнерів. По їх закінченню учасники отримали відповідні сертифікати. Тому, подібні конференції, переконана студентка медуніверситету Ілона Олексюк, дозволяють майбутнім стоматологам удосконалювати свої знання і отримати практичні навички від провідних спеціалістів.

Ілона Олексюк, студентка п’ятого курсу стоматологічного факультету ТНМУ І. Я. Горбачевського

У медуніверситеті переконані, що обмін досвідом сприятиме і навчанню студентів, і наданню якісної стоматологічної допомоги у Тернополі.

Читайте також: Відбувся І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація – 2019»

Репортер – Світлана Величко
Камера, монтаж – Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО», 21 травня 2019 р.

Теги: