Jazz Bez Тернопіль 2019: KRZESIMIR DEBSKI & Karasiewicz Power Set

Krzesimir Debski – легендарний польський композитор і скрипаль. Автор музики до кінофільму «Вогнем і мечем». Співпрацював з Jose Carreras, Ewa Małas-Godlewska, Nigel Kennedy, Adam Makowicz, Canadian Brass, Vadim Riepin, Tonym Lakatosem, Charlesem Tolliverem Jean-Luc Ponty, Mark O’Connor, John Blake, Alberto Iglesias i Jose Cura.

Проєкт Karasiewicz Power Set був створений як результат багаторазових перетинів лідера Рафала Карсаєвіча та гітариста Томаса Пакановського. Створений у квітні 2015 року, і після вдалого концерту в клубі Vertigo у Вроцлаві він існує до сьогодні. Гурт складається з дуже досвідчених студійних та сценічних музикантів, які не бояться нового та музичних викликів. Виконавчий стиль колективу коливається навколо електронного джазу, завуальованого елементами фанку та блюзу. Кожен концерт – це доза дуже позитивної енергії, але є і елементи рефлексії та романтизму … Вони говорять про свої концерти як про подорож у непередбачувану реальність і постійно дивують себе.

У вересні 2018 року під час зустрічі у Вільнюсі Кшезімір Дембський прийняв запрошення лідера проєкту взяти участь у концертному турі, запланованому на 2019 рік.

Склад музикантів:

Krzesimir Dębski – скрипка
Rafał Karasiewicz – клавіші
Adam Wendt – баритон-саксофон
Tomasz Pacanowski – гітара
Tomasz Grabowy – бас-гітара
Artur Lipiński – ударні

Дивіться також: Jazz Bez Тернопіль 2019: Hans Lüdemann Trio Ivoire

Камера: Антон Марчевський, Віталій Цицура, Світлана Величко

Відеомонтаж: Віталій Цицура

“ТМЦ.ІНФО”, 13 січня 2020 року

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: