Публікації
10:20
19 Жовтня
663

В Укрзалізниці пропонують проводити тестування на ковід на вокзалах

Публікації

Щоб дати можливість пасажирам, котрі не пройшли вакцинацію, отримати необхідні для поїздок ПЛР-тести в найбільш зручний спосіб, Укрзалізниця звернулося до понад 20 українських лабораторій із пропозицією організувати тест-пункти на найбільших вокзалах країни.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до них, під час міжрегіональних подорожей пасажири мають пред’явити документи про проходження курсу вакцинації або негативний тест на ковід.

Лабораторії, що бажають розгорнути пункти експрестестування, повинні працювати цілодобово, видавати результат тестування вже за 30 хвилин та надавати можливість заздалегідь зареєструватися на проведення тесту, зазначають на сайті УЗ.

Читайте також: Як перевірятимуть ковід-сертифікати в пасажирів на міжобласних рейсах з 21 жовтня

Нагадаємо, з 21 жовтня набувають чинності нові правила безпечних подорожей. Перевезення в далекому сполученні будуть дозволені за наявності у пасажира документа, що підтверджує:

– проходження повного курсу вакцинації;

– отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

– негативного результату ПЛР-тесту (або експрес-тесту), який має бути зроблений не більше ніж за 72 години до посадки у поїзд.