Публікації
11:12
24 Лютого
989

В Україні найближчим часом оголосять мобілізацію – Труш

Публікації

Зважаючи на те, що на території області бойові дії не проводять, в регіоні відновлюють внутрішньообласне сполучення, однак сирену про повітряну безпеку не скасовують.

Про це на брифінгу розповів очільник області Володимир Труш.

Тим часом він просить людей, які мають зброю, не виходити з нею на вулицю. А також усіх  закликають звертати увагу на людей із опізнавальними знаками (наприклад, стрічками), які не схожі на українських військових. Бо це можуть бути диверсійні групи.

У Тернополі також відновлюють рух громадського транспорту, сказав міський голова Сергій Надал. Однак у разі необхідності тернополян оперативно сповістять, якщо знову скасують рух транспорту містом.

Крім того він попросив зайвий раз не виходити з безпечних місць, заспокоїти дітей та старших, дослухатися до системи оповіщення.

Надал також наголосив, що деякі автозаправки можуть закрити, аби мати можливість запастися пальним для потреб обороноздатності міста та області.

Голова облради Михайло Головко попросив не створювати черг на автозаправках та не поширювати фейки, перевіряти офіційну інформацію.

Міністерство інфраструктури України опублікувало у фейсбуці перелік джерел офіційної інформації.

Очільник обласної поліції Олександр Богомол запевнив, що наряди поліції на блокпостах вже працюють. Всі поліціянти краю залучені задля забезпечення порядку в області.

Він також закликав вступати в лави тероборони, охочі також можуть допомогти із роботою в патрулях та на блокпостах.

Володимир Труш також сказав, що найближчим часом в Україні оголосять мобілізацію.