Публікації
11:38
5 Червня
122

В СБУ отримали доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб

Публікації

російські пропагандист намагаються знайти нові аргументи, щоб пояснити напад на Україну і виправдати злочини російських військових.

Про це повідомляють в СБУ.

Працівники Служби безпеки отримали доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб про «правильне висвітлення спецоперації» в Україні.

Відповідно до цих матеріалів, співробітники 5-го відділу фсб визнають у своїх документах, що населення росії досі не розуміє, чому війна була єдино можливим способом «вирішення цілей рф». Тож намагаються знайти нові аргументи, щоб пояснити це, і виправдати злочини російських військових.

“Щоб змінити ситуацію, на думку російських спецслужб, треба створювати більше роликів про «гєроєв асвабадітєлєй», порятунок тварин, возз’єднання розлучених сімей…”, — йдеться в отриманих матеріалах.

Також в фсб вимагають відключити трансляцію всіх українських телеканалів і транслювати російські програми з безглуздою тезою: «Ми воюємо за вас, що потім вам передати ці території».

А на українських територіях окупанти планують «в умовах заборони російського телерадіомовлення запустити проекти нових медіа і реальні сітки агітаторів».

Автор:
Теги війна