Публікації
17:03
28 Квітня
221

В МВС закликають не чинити самосуду над мародерами

Публікації

У міністерстві внутрішніх справ нагадують, що за вчинення самосуду над мародерами передбачена кримінальна відповідальність. Тож людей закликають не вдаватися до таких дій, а повідомляти про розкрадання майна правоохоронців. 

Про це в етері загальнонаціонального марафону Єдині новини заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, цитує Суспільне.

«Я чудово розумію емоції людей, які прийшли на місце своїх зруйнованих домівок і бачать, як ті ж самі сусіди або інші чужі особи розкрадають останнє. Але перше, що треба зробити — це звернутися до правоохоронних органів. Повірте, ми зробимо усе можливе, щоб правосуддя було швидким і справедливим», — сказав він.

Посадовець також нагадав, що в перші дні повномасштабного вторгнення Верховна Рада України посилила кримінальну відповідальність за низку майнових злочинів на час воєнного стану — до 15 років позбавлення волі.

«Ми надзвичайно активно працювали над припиненням цих злочинів, і тому ми безумовно спиралися і на базу даних свідків, і камери, які все ще функціонували у звільнених населених пунктах. Часто то були просто побутові камери, саме вони допомагали розкривати нам злочини, так би мовити, за гарячими слідами», — додав перший заступник глави МВС.

Теги війна