Публікації
17:22
25 Квітня
4603

В Архикатедру водійка в’їхала цілеспрямовано: правоохоронці прокоментували резонансну ДТП

Публікації

Водійка, яка скоїла ДТП в ніч на 23 квітня, влетівши у Архикатедру, відповідатиме за всією строгістю, зважаючи на воєнний стан. Зробила вона це навмисно та в стані наркотичного сп’яніння.

Про це на брифінгу ради оборони області повідомили очільники обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Його слова підтвердив начальник обласної Нацполіції Олександр Богомол.

За його словами, жінка заїхала в Архикатедру цілеспрямовано. Коли на попередньому брифінгу коментували ситуацію і казали, що водійка не впоралася з керуванням, відео з камер спостереження ще не бачили. Однак після їх перегляду неможливо заперечити: водійка цілеспрямовано в’їхала в храм. Вже підтверджено також, що вона була в стані наркотичного сп’яніння.

Обласний прокурор Андрій Миколайчук пояснив: на сьогодні водійці повідомили про підозру за 178 статтею і вручили клопотання про встановлення запобіжного заходу, найімовірніше, його визначить суд завтра. Прокурори будуть вимагати тримання під вартою.

  • Нагадаємо, ДТП трапилася близько опівночі 23 квітня. Авто влетіло в двері Архикатедри, вибило двері та пролетіло чи не всім приміщенням, зупинившись перед престолом. Спершу висували припущення, що водійка не впоралася з керуванням.