Публікації
10:20
21 Жовтня
725

Укрзалізниця відкрила пункти вакцинації та експрес-тестування на вокзалах

Публікації

Від 21 жовтня 2021 року експрес-тести можна зробити на 10 найбільших вокзалах країни, а вакцинуватися – на 5.

Пункти експрес-тестування працюють на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. Агентом залізниці в проведенні експрес-тестування стала «Медична лабораторія CSD», саме ця компанія запропонувала найвигіднішу вартість послуг, повідомляє пресслужба УЗ.

Крім цього, від 21 жовтня починають працювати пункти безкоштовної вакцинації на 5 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро.

Читайте також: Є протипокази до вакцинації – потрібен ПЛР-тест: як українцям їздити поїздами з 21 жовтня

«Надалі Укрзалізниця планує збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування», – йдеться в повідомленні УЗ.

Читайте також: Як перевірятимуть ковід-сертифікати в пасажирів на міжобласних рейсах з 21 жовтня

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінет Міністрів України №1236 з 21 жовтня 2021 року змінюються правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень. Тепер посадка у поїзди далекого сполучення можлива лише за умови наявності у пасажирів сертифікату про вакцинацію (паперового або в додатку «Дія»), або документу про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або негативного результату ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.