Публікації
15:00
26 Грудня
506

Українці зможуть стати на військовий облік онлайн – головнокомандувач ЗСУ

Публікації

В Україні планують розробити порядок постановки на військовий облік, який дозволить зробити це дистанційно. Це стосується як жінок, так і чоловіків.

Про це у Facebook повідомив головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний.

«Готується такий порядок постановки на військовий облік, який дозволив би реалізувати дистанційно та онлайн якнайбільше процедур. Держава проводить антибюрократичну реформу, щоб людям не доводилося переносити папірці з місця на місце. Це стосується також і чоловіків – цифровізація має модернізувати військовий облік в цілому», – повідомив Валерій Залужний.

За словами головнокомандувача ЗСУ, протягом наступного року всі процедури будуть «відкалібровані» таким чином, щоб процес постановки на облік був максимально комфортним.

«Ми також плануємо ввести перехідну норму, що стосується зборів (навчань) військовозобов’язаних, а саме: на навчання жінки будуть убувати винятково за бажанням», – запевнив Валерій Залужний.

Він додав, що зі взяттям на військовий облік жодних змін у житті українських жінок не буде. Збройні Сили знатимуть, які спеціалістки є в країні та можуть у крайньому випадку долучитись до оборони держави.

«Це також крок назустріч жінкам, які мають бажання проходити військову службу у Збройних Силах України, для уникнення зайвих процедур при займанні посади за своєю спеціальністю», – наголосив головнокомандувач ЗСУ.

 

Теги ЗСУ