Публікації
09:44
13 Червня
219

Україна заборонила в’їзд за СOVID-довідками невизнаної республіки

Публікації

Україна заборонила в’їзд на територію країни кільком жителям Придністров’я за довідками про щеплення від коронавірусу, виданими владою невизнаного Придністров’я. Прикордонники пояснили, що придністровські довідки не визнаються і для в’їзду необхідний документ з печаткою офіційної влади Молдови.

Про це повідомляє ua.news.

В «міністерстві закордонних справ» регіону заявили, що бланки сертифікатів, видані затриманим громадянам, офіційно затверджені ВООЗ. Документи нічим не відрізняються від довідок, які видаються на території, контрольованій конституційною владою Молдови, і взаємодіючих з Україною, ВООЗ та ОБСЄ, щоб вирішити питання «в інтересах забезпечення свободи пересування людей і недопущення дискредитації ідеї вакцинації сертифікованими ВООЗ вакцинами».

У Придністров’ї використовують вакцини AstraZeneca, Pfizer і «Супутник V». Російський препарат постачають в регіон як гуманітарну допомогу.

Уже з 1 липня в ЄС з’явиться єдиний внутрішній COVID-сертифікат. Документ дозволить 450 млн громадян 27 країн отримати свободу для подорожей.