Відео
22:55
22 Вересня
1593

У жовтні стартує реєстрація на «Зелену карту»-2017

Відео

Із 1 жовтня стартує реєстрація заявок на розіграш «Зеленої карти» 2017 року. Це можуть зробити громадяни, які мають повну середню освіту або два роки робочого стажу. Подати заявку можна на сайті dvlottery.state.gov. Там є інструкція українською мовою. Під час реєстрації заявникові надається таємний код. Результати розіграшу стануть відомі у травні 2016 року.

Джейн Гірс, віце-консул США: «Ви зайдете на ту ж саму сторінку, де ви подавали заявку на участь у лотереї, ви введете свій секретний номер. Усі переможці вибираються випадково за допомогою комп’ютера. Якщо виявиться, що ваш код опинився серед числа переможців, ви можете звертатись по міграційну візу до Сполучених Штатів».

Віце-консул просить людей не довіряти агенціям, які займаються посередництвом в отриманні американської «Зеленої карти». Адже вони не лише витратять чималу суму за їхні послуги, а й ризикують так і не отримати заповітний документ.

Джейн Гірс, віце-консул США: «До наступного травня – у тому випадку, якщо пані Тетяна таки виграє, – з нею зв’яжеться агенція, скаже, що, мовляв, давайте нам 5-10 тисяч доларів за те, щоб отримати код, без якого вона надалі не зможе просуватися в оформленні міграційної візи. Також є ризик, що інформація, яку надасть агенція, буде некоректною, і під час звернення по візу заявку буде дискваліфіковано».

Все, що потрібно буде оплатити переможцеві, це: візовий збір – 330 доларів, медичне обстеження – 215 доларів, а також оформлення пластикової «Зеленої карти» – 160 доларів.

Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Юрій Різник.
«ТМЦ.ІНФО», 22 вересня 2015 року.