Публікації
10:18
28 Квітня
293

У Тернополі відновлюють роботу 12 дитсадків

Публікації

У Тернополі з 2 травня відновлять свою роботу 12 закладів дошкільної освіти. Для відвідування дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладу, який відвідувала дитина до початку повномасштабного вторгнення. 

Про це інформує Тернопільська міська рада.

Дитячі садки працюватимуть на кожному масиві, зокрема це БАМ, Центр, Східний, Канада, Новий світ та Дружба. Назви та номери дитячих садків, які працюватимуть, не вказують заради безпеки дітей.

Для того, аби дитина почала відвідувати дитсадок батькам необхідно звернутися до керівника закладу, у який ходив малюк до початку війни. У садку потрібно буде написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти дитиною під час воєнного стану, а також додати довідку з місця роботи одного з батьків.

Після заповнення цих документів завідувач скерує до найближчого чергового дитсадка, який  зможе відвідувати на час воєнного стану дитина.

В ефірі Ух-Радіо міський голова Тернополя Сергій Надал пояснив: у дитсадки можуть також записувати внутрішньо переміщених дітей. Однак не всіх.

«Однією з умов, щоб дитина відвідувала дитсадок, є довідка з місця роботи батьків. Якщо приїжджі працюють у Тернополі, звичайно, що їхні діти будуть в дитячому садку. Якщо мама сидить вдома, то навіщо витрачати гроші на утриманя дитини в дитячому садочку?», – сказав Сергій Надал.

Після заповнення цих документів завідувач скерує до найближчого чергового дитсадка, який  зможе відвідувати на час воєнного стану дитина.