Відео
10:37
17 Травня
597

У Тернополі пройшла масштабна хода за сімейні цінності.

Відео

Три тисячі батьків та дітей у неділю, незважаючи на дощову погоду, вийшли на марш «Хода на захист сімейних цінностей, за сім’ю та майбутнє».

Іван Мудрий, співорганізатор «Ходи на захист сімейних цінностей, за сім’ю та майбутнє».

“Мета цієї ходи привернути увагу до сімейних цінностей нашого народу, за сім’ю варто боротись. Одна із проблем сьогодні це розлучення, і дуже часто люди кажуть, не зійшлись характерами і дуже легко розпадаються сім’ї, але за сім’ю варто боротись і сім’я це важливо.”

Учасники ходи несли транспаранти з гаслами «Батьки України проти розбещення дітей! Ні пропаганді гомосексуалізму в школах та садках, як норми життя! Ні проведенню гей-парадів!». У такий спосіб тернополяни висказали свій протест проти внесення змін до законодавства України, за якими в дошкільних навчальних закладах і школах буде впроваджено гендерну освіту.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя

“Дуже символічно, що хода за сімейні цінності відбувається в день матері, для нас це таке рідне свято. Хода зібрала людей, які розділяють спільні традиційні цінності, інститут сім’ї і, власне, сімейний спосіб виховання дітей. 1.10 – 1.35 – на жаль зараз є певні негативні традиції, які приходять до нас зовні і пробують пере форматувати традиційний спосіб буття українців, … який є традиційний українському суспільству”

Хода розпочалась від Старого парку. Рух транспорту було зупинено. Колона з транспарантами ішла по проїзній частині через залізничний міст та вулицею Руська до театральної площі.
Люди пов’язують успішне майбутнє України, тільки зі збереженням інституту сім’ї з

Андрій та Катя

“Бо ми хочемо захистити українські цінності та укрїнську сім ’ю, щоб вона процвітала і щоб Боже Благословіння було у наших сім ’ях”

Сергій

“Я хочу щоб Бог дав захист нам від цієї гидоти,щоб не було цього у школах, щоб була здорова сім ’я- чоловік і жінка, як заплановано Богом”

Ярослав

“Я за здорову сім’ю і я хочу,щоб мікроклімат в сім ’ї був правильним,щоб було правильне виховання і щоб були здорові цінності , що в країні, що в сім’ї

Вікторія

“Я пішла на цю ходу, тому що я хочу , щоб моя сім ’я була дійсно такою як задумав її Бог і щоб вона складалась із чоловіка та жінки”

Володимир

“Я хотів би і хочу і вірю в те, що ми не викривемо це розуміння справжньої християнської сім ’ї і взагалі сім ’ї в цілому.Я хочу щоб так як написано було “є чоловік і в нього є жінка” так як заповів нам Господь”

Євген

“Я підтримую сімейні цінності, я одружений, в мене є прекрасна дружина Юля, ми вже одружені більше чотирьох років. Я щасливий в сім ’ї і я хочу щоб кожен був щасливий.Я розумію, що тільки в сім ’ї можна бути щасливим, коли є батько, коли є мама в сім ’ї є мир. Це можливо тільки в сім ’ї”

Наталя та Андрій

“Хода є немало важлива для нас, тому що приховуючи сьогоднішній час в країні ітак є багато різних проблем і лиха. Ми висловлюємо думку Бога, який проти гріха. Тому ми виступаємо як сім ’я за сімейні цінності”

Ребека

“Цей тиждень є тижднем подружнім, ми вирішили зробити таке кафе. Пари мають можливість просто сісти і поговорити та задати деякі питання. Пари спілкуються про такі важливі теми, про які раніше вони не могли поговорити”

Ольга

“Я маю великий досвід подружнього життя і я знаю, що не завжди все буває гладко. Є певні признаки як треба поступатись один одному, як треба “почитати” один одного і ми сповідуємо християнські цінності і ми знаємо, що Бог створив шлюб як шлюб назавжди одної жінки та одного чоловіка. Ми молимося за сімю в Тернополі,в Тернопільській області, в Україні”

На площі на учасників ходи чекали різні локації. Ігри для дітей та разом з дітьми, майстер класи, тематичні дискусійні майданчики. Під час заходу піднімались теми міцності сім’ї, важливості обох батьків у житті дитини, проблеми абортів.

Людмила Богуцька, сімейний психолог консультаційного центру “Колиска життя”

“Допомагаємо жінкам, допомагаємо сім ’ям, на сьогодні маємо 24 дитини і 2 вагітні жінки, котрі потребують нашої психологічної підтримки, для того, щоб стати мамами, щоб народити дитину, щоб відчувати цю радість”

Світлана Джула, директор неприбуткової організації “АбАнон” в Україні

“Ми говоримо про те, що постабортний синдром- це один з наслідків аборту. Є певні симптоми, які не пов’язують люди з таким досвідом на пряму, що це по причині аборту”

Всеукраїнський рух «За сім’ю та майбутнє» щороку збирає навколо себе все більше і більше людей. Учасники ходи пов’язують успішне майбутнє України тільки зі збереженням інституту сім’ї у її традиційному вигляді – мати, батько та діти.

Репортер – Олена Мудра
Камера, відеомонтаж- Віталій Цицура
«ТМЦ.ІНФО» 17травня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.