Публікації
12:31
28 Липня

У Тернополі погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України»

Публікації

У Тернополі здійснили урочисте спецпогашення поштової марки «Доброго вечора, ми з України».

Про це інформують у пресслужбі міськради.

28 липня з нагоди Дня Української Державності «Укрпошта» ввела в обіг четверту поштову марку воєнного стану «Доброго вечора, ми з України».

Доповненням патріотичної серії стали випущені тематичні листівки, конверт «Перший день», художній конверт та мерч із зображенням марки.

Як додають в Укрпошті, з метою вибору патріотичної сюжету для випуску чергової поштової марки було оголошено інтернет-голосування у соціальних мережах та вперше у застосунку «Дія».

У народному голосуванні загалом взяли участь 834 тисячі українців, а переможцем конкурсу визначено ескіз дизайнерки-графіка і викладачки живопису Анастасії Бондарець.

«На поштовій марці відтворено реальні події, що мали місце на Миколаївщині – український трактор тягне покинутий російський танк, згодом такі випадки з’являлися і в інших українських містах і селах. Трактор, що тягне танк, став одним із символів незламності українського народу», – зазначає директорка ТД АТ «Укрпошта» Любов Гринчишин.

Загальний тираж поштових марок «Доброго вечора, ми з України» – 5 мільйонів примірників.

Придбати нову марку з можна уже від сьогодні, 28 липня, у всіх відділеннях поштового зв’язку «Укрпошта» та онлайн.

У відомстві зазначають, відповідно до обмежень на продаж, один громадянин може купити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів кожного номіналу (2+2), 2 конверти «Перший день», 10 конвертів та 10 листівок.