Публікації
11:38
2 Травня
248

У Тернополі запрацювали 104 групи для дошкільнят

Публікації

Станом на ранок 2 травня у Тернополі в 12 чергових садочках та одному дошкільному навчальному закладі функціонує 104 групи.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

Наразі в дистадки прийшли 576 дітей. Серед чергових садків: 2 , 3, 4, 5, 10, 20, 21, 23, 25, 33, 34, 38, ПШ 5 (дошкільний підрозділ). Працюють дошкільні заклади, зокрема на БАМі, в Центрі, на Східному, Канаді, Новому світі та Дружбі.

Нагадаємо, для відвідування чергового дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладу, який відвідувала ваша дитина до початку війни. У садку треба написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти вашою дитиною під час воєнного стану, а також додати довідку з місця роботи одного з батьків.

Першочергово забезпечують місця в дитсадках для дітей, у яких батьки (мама і батько) працюють. За наявності вільних місць зараховують також дітей, у яких працює хтось один із батьків.

Після заповнення цих документів завідувач особисто скерує батьків до найближчого чергового дитсадка, який відвідуватиме на час воєнного стану ваша дитина.

Автор: