Публікації
13:43
20 Червня
254

У Тернополі на місяць перекрили для проїзду транспорту одне із перехресть

Публікації

З 20 червня по 18 липня у Тернополі перекрили рух транспорту на перехресті вулиць Татарська – Глибока.

Про це повідомила речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич, інформує Суспільне.

За її словами, на даній ділянці дороги необхідно обстежити підземні комунікації. Така потреба виникла через те, що у цьому місці постійно просідає дорожнє полотно, а це означає, що є проблеми з водовідведенням, зливовою каналізацією та водопроводом.

«До ремонту залучені дорожні організації і усі наші комунальні підприємства, що відповідають за підземні комунікації у місті. На час проведення робіт, транспорт, який з’їжджає з “горбатого” мосту, зможе замість вулиці Татарської, повернути праворуч та їхати далі вулицею Дівочою, де тимчасово діє двосторонній рух. Далі з вулиці Дівочої можна їхати за декількома напрямками: ліворуч на Польову з виїздом на проспект Бандери, або ж з Дівочої можна їхати до вулиці Манастирського, де також встановили двосторонній рух. Або ж можна їхати до перехрестя вулиць Лесі Українки – Слівенська», – розповіла речниця Тернопільської міської ради.

Вона повідомила, що транспорт, який рухатиметься до вулиць Острозького та Живова, зможе проїхати вулицями Дівоча та Манастирського.

Автор: